foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Warsztat Terapii Zajęciowej

 

 

 

 

 

 

 

Administrator

Administrator

środa, 11 kwiecień 2012 16:25

Palmy Wielkanocne

Palmy Wielkanocne

 

W dniach 28, 29 marca 2012 roku świetlica naszego Warsztatu zamieniła się w "halę produkcyjną" Puszcza oczko Palm Wielkanocnych, które były przeznaczone na Wystawę Prac Wielkanocnych wykonanych w naszym Warsztacie.

Jak można zobaczyć na zdjęciach wszyscy z dużym zaangażowaniem zabrali się do pracy. Jak w prawdziwej dobrze prosperującej fabryce Śmiech nastąpił podział prac. Jedni byli odpowiedzialni za dostarczenie "Bazi", tudzież innych zielonych gałązek, jeszcze inni za produkcję kwiatków z bibuły, kto inny za łączenie elementów w piękne palmy. To była trudna, ale i wdzięczna praca, przy której dobrze się bawiliśmy. Nie chwaląc się wyszły nam piękne palmy Niewinny. Zresztą możecie sami ocenić  naszą pracę oglądając zdjęcia.

 

Zapraszamy do galerii.

środa, 11 kwiecień 2012 15:34

Jarmark "Pchli targ"

Jarmark "Pchli targ"

 

Stowarzyszenie Kulturalne "Konik Mazurski" oraz Kętrzyńskie Centrum Kultury już po raz piąty zorganizowały Jarmark Wielkanocny "Pchli Targ", na który rokrocznie nasz Warsztat otrzymuje zaproszenie.

Jarmark jest okazją do wystawienia i sprzedaży prac głównie o tematyce wielkanocnej, ale nie tylko, zarówno przez rzemieślników, jak i wszystkich twórców rękodzieła artystycznego.

Tegoroczny "Pchli Targ" odbył się w dniu 24 marca 2012 roku.

Na dziedzińcu kętrzyńskiego zamku nie mogło zabraknąć stoiska z pracami wykonanymi przez uczestników naszego Warsztatu. Można było obejrzeć i zakupić za symboliczną kwotę m. in. niepowtarzalne stroiki, wieńce, kartki świąteczne, jednocześnie wspierając finansowo działalność naszego Warsztatu.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie.

Zapraszamy do galerii.

poniedziałek, 19 marzec 2012 20:29

Przedstawiciele Banku PEKAO SA w Warsztacie

Bank PEKAO S.A.

Dnia 12.03.2012 r. Warsztat Terapii Zajęciowej odwiedziły Panie z Banku PEKAO S.A. , które  założyły  uczestnikom konta bankowe, by kwota z treningu ekonomicznego nie leżała w depozycie, lecz na koncie. Każdy z uczestników podpisał umowę z bankiem, a Panie  dały nam upominki w postaci balonów z logo banku PKO S.A. , smycze na  telefony komórkowe oraz długopisy. Otrzymaliśmy również słodki poczęstunek. J

Wszystkim  spotkanie przyniosło ogromne korzyści ponieważ dowiedzieliśmy się jak powstają konta bankowe i w jaki sposób możemy oszczędzać pieniądze.

Film

Galeria zdjęć

Klauzula informacyjna

 

10115754
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Od początku
329
8343
38641
10037324
76818
100521
10115754

Twoje IP: 18.97.9.175
2026-06-13 00:43

2026 Copyright Warsztat Terapii Zajęciowej Rights Reserved