piątek, 21 kwiecień 2017 00:00

Śniadanie Wielkanocne 2017

Napisał

W dniu 20.04.2017 roku w Warsztacie odbyło się uroczyste Śniadanie Wielkanoce, na którym swoją obecnością zaszczycił nas Zastępca Burmistrza Miasta Kętrzyn, Pan Damian Nietrzeba, który złożył nam życzenia świąteczne. W miłej atmosferze zjedliśmy pyszne dania, które przyrządzaliśmy wszyscy współnie w pracowni gospodarstwa domowego. Przy posiłku rozmawialiśmy i wspominaliśmy dawne tradycje. Żeby tradycji stało się zadość, na końcu odbyła się wielka bitwa na jajka  :)

 

galeria zdjęć

Dodatkowe informacje

wtorek, 11 kwiecień 2017 00:00

Jarmark Wielkanocny 2017

Napisał

W dniach 8-9 kwietnia 2017 roku wzięliśmy udział w Jarmarku Wielkanocnym na Placu Piłsudskiego w Kętrzynie. Na stoisku prezentowaliśmy prace wykonane  w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Kętrzynie, które wykonujemy podczas zajęć terapeutycznych. Każdy kto chciał wspomóc działalność naszej placówki mógł zakupić dzieło wykonane przez podopiecznych warsztatu.

Dodatkowe informacje

wtorek, 11 kwiecień 2017 00:00

Kętrzyńskie Targi Pracy i Edukacji

Napisał

W dniu 07.04.2017 w Urzędzie Pracy odbyły się Kętrzyńskie Targi Pracy i Edukacji. Prezentowali się tam potencjalni pracodawcy, którzy zachęcali osoby bezrobotne do podjęcia pracy w ich przedsiębiorstwach. Można było znaleźć również różne oferty szkół z ciekawą propozycją kształcenia. Na targach nie mogło więc zabraknąć uczestników naszego warsztatu, dla których podjęcie pracy zawodowej jest życiowym celem. Uczestnicy zapoznali się z różnymi ofertami pracy. Mieli okazję porozmawiać z pracodawcami. Zdobyli też materiały szkoleniowe – książki i ulotki, w których odnajdą garść niezbędnych informacji na temat rynku pracy i zasad jego funkcjonowania. Spotkanie w Urzędzie Pracy w Kętrzynie zaliczamy do bardzo inspirujących i motywujących.

 

galeria zdjęć

Dodatkowe informacje

poniedziałek, 10 kwiecień 2017 00:00

Praktyki zawodowe 2017 – Galeria Państwa Doroszko

Napisał

Z dniem 20.03.2017 roku uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kętrzynie rozpoczęli kolejne praktyki zawodowe, tym razem w Zakładzie Produkcji Szkła, którego właścicielem są Państwo Doroszko. W ramach praktyk zawodowych do zakresu obowiązków podopiecznych naszej placówki należy: składanie pudełek, pakowanie wyrobów, przyklejanie cen, prace porządkowe. Poza zakresem wykonywanych zadań uczestnicy uczą się ozdabiać szklane wyroby, wykonują prace dekoracyjne oraz pomagają w produkcji ozdób świątecznych.

 

galeria zdjęć

Dodatkowe informacje

piątek, 07 kwiecień 2017 00:00

V Integracyjny Turniej w badmintona Olecko 2017

Napisał

5 kwietnia 2017 roku w Olecku odbył się V Integracyjny Turniej w badmintona. Naszą placówkę dzielnie reprezentowali uczestnicy warsztatu. W starciu brało udział wiele zespołów z całego województwa. Zawody oparte były na zasadach fair play. Wszyscy bawili się doskonale. Każdy zawodnik otrzymał dyplom za udział w turnieju. Miła, sportowa atmosfera na długo pozostanie w pamięci uczestników. Dziękujemy za zaproszenie i czekamy na kolejne wyzwanie.

 

galeria zdjęćgaleria zdjęć
.

Dodatkowe informacje

5 kwietnia 2017 r. o godz. 15.30 Burmistrz Miasta Kętrzyn, Pan Krzysztof Hećman dokonał uroczystego otwarcia Mistrzostw Polski Juniorów w siatkówce. Nasi uczestnicy również brali udział w tej uroczystości. Mieli zaszczyt wręczyć własnoręcznie wykonane w WTZ Anioły dla wyróżnionej piątki reprezentantów Polski juniorów, która w 2016r oku wywalczyła tytuł Mistrzów Europy.

 

galeria zdjęć!

Dodatkowe informacje

W dniu 01.04.2017 roku na zaproszenie Stowarzyszenia im Ojca Pio w Barcianach pojechaliśmy na XVI Rekreacyjny Turniej Młodzieży Niepełnosprawnej GIMBA 2017. W tym roku wystąpiliśmy z przedstawieniem pt. „Czerwony Kapturek" promującym zdrowy styl życia i właściwe odżywianie się. Było bardzo wesoło. Podczas zawodów sportowych kibicowaliśmy swoim drużynom. Na końcu wspólnie bawiliśmy się przy muzyce. Nie zabrakło też słodkości i pysznego żurku. Było ciepło, wiosennie i wesoło!

 

Dziękujemy za zaproszenie.

Dodatkowe informacje

TRZY, DWA, JEDEN! Zostały ostatnie GODZINY głosowania. Prosimy o Wasze żetony , dbając o reklamę naszego projektu Wernisaż Prac Osób Niepełnosprawnych z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kętrzynie. Dlatego też po raz kolejny w dniu 04 kwietnia 2017 roku byliśmy obecni w kętrzyńskim TESCO, aby promować nasz projekt. Jako że wiosna w pełni, każdy kto zagłosował na naszą placówkę otrzymał wiosenny, kolorowy kwiat własnoręcznie zrobiony przez podopiecznych Warsztatu. Bardzo dziękujemy za każdy żeton i zachęcamy do dalszego głosowania na nasz projekt. Zakończenie konkursu nastąpi już dziś. Za każdy głos bardzo dziękujemy!

 

Wszystkim, którzy głosowali na nasz projekt serdecznie dziękujemy!

Dodatkowe informacje

POMAGAMY. TO JUŻ OSTATNI DNI głosowania. Prosimy o Wasze żetony, dbając o reklamę naszego projektu Wernisaż Prac Osób Niepełnosprawnych z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kętrzynie. Dlatego też po raz kolejny w dniu 03 kwietnia 2017 roku byliśmy obecni w kętrzyńskim TESCO, aby promować nasz projekt. Jako że wiosna w pełni, każdy kto zagłosował na naszą placówkę otrzymał wiosenny, kolorowy kwiat własnoręcznie zrobiony przez podopiecznych Warsztatu. Bardzo dziękujemy za każdy żeton i zachęcamy do dalszego głosowania na nasz projekt. Zakończenie konkurs

 

u nastąpi w dniu 04.04.2017 roku. Za każdy bardzo dziękujemy!

 

galeria zdjęć

Dodatkowe informacje

poniedziałek, 03 kwiecień 2017 00:00

GŁOSUJCIE! - Innym radość podarujcie!

Napisał

GŁOSUJCIE na nasz Wernisaż w konkursie TESCO - DECYDUJESZ, POMAGAMY. Nie poddajemy się i walczymy o Wasze głosy, dbając o reklamę naszego projektu Wernisaż Prac Osób Niepełnosprawnych z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kętrzynie. Dlatego też po raz kolejny w dniu 02 kwietnia 2017 roku byliśmy obecni w kętrzyńskim TESCO, aby promować nasz projekt. W ciepły wiosenny dzień na spacerze warto zajrzeć do TESCO i oddać głos na nasz warsztat każdy kto zagłosował na naszą placówkę otrzymał wiosenny, kolorowy kwiat własnoręcznie zrobiony przez podopiecznych Warsztatu. Bardzo dziękujemy za każdy żeton i zachęcamy do dalszego głosowania na nasz projekt. Zakończenie konkursu nastąpi w dniu 01.04.2017 roku. Wasz żeton jest bardzo cenny- za każdy bardzo dziękujemy!

Dodatkowe informacje

ROZLICZ Z NAMI PIT

pitprojekt online btn 5

 

Odwiedziło stronę:

Dzisiaj 5

Wczoraj 14

W ostatnim tygodniu 108

W ostatnim miesiącu 527

Wszystkich 16514

Aktualnie na stronie przebywa 3 gości

PANEL LOGOWANIA

sp 200

 

um 200

 

pfron 200

 

pcpr 200

 

logo new 3