środa, 22 marzec 2017 00:00

I Powiatowe Targi Zdrowia

Napisał

W dniu 18 marca 2017 roku w Powiatowym Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Kętrzynie odbyły się I Powiatowe Targi Zdrowia. Organizatorzy zadbali, aby zapewnić wiele atrakcji uczestnikom Targów. Można było m.in. zrobić bezpłatne badania profilaktyczne, uzyskać porady z zakresu zdrowego odżywiania, wziąć udział w bezpłatnych zajęciach sportowych. Nie obyło się bez takich atrakcji, jak arteterapia dla dzieci i dorosłych, występy artystyczne czy też degustacja regionalnych potraw i zdrowej żywności. My również z wielką ochotą skorzystaliśmy z zaproszenia Starostwa Powiatowego w Kętrzynie i zaprezentowaliśmy się ze stoiskiem, na którym można było skosztować pasztet z selera oraz ciasteczka owsiane (oczywiście przygotowane przez uczestników pracowni gospodarstwa domowego), zorganizowaliśmy warsztaty plastyczne, jak również zaprezentowaliśmy pro-zdrowotne przedstawienie pt. "Czerwony kapturek". Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców Kętrzyna, którzy chwalili przygotowane przez nas atrakcje.

Jeszcze raz dziękujemy za zaproszenie, które umożliwiło nam promocję naszego Warsztatu.

 

Już wkrótce będzie można obejrzeć zdjęcia.

Dodatkowe informacje

"Trzymamy ręke na pulsie" i dbamy o reklamę naszego projektu Wernisaż Prac Osób Niepełnosprawnych z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kętrzynie, dlatego też w dniu 17 marca 2017 roku znowu byliśmy obecni w kętrzyńskim TESCO, aby promować nasz projekt, biorący udział w konkursie „Decydujesz, pomagamy". W ramach promocji Wernisażu, każdemu kto zagłosował na naszą placówkę wręczaliśmy wiosenny, kolorowy kwiat własnoręcznie zrobiony przez podopiecznych Warsztatu. Bardzo dziękujemy za każdy żeton i zachęcamy do dalszego głosowania na nasz projekt. Zakończenie konkursu nastąpi w dniu 04.04.2017 roku.

 

 

Dodatkowe informacje

Promocja Wernisażu Prac Osób Niepełnosprawnych w ramach konkursu TESCO "Decydujesz, pomagamy" TRWA!!!

 

W dniu 16 marca 2017 roku po raz kolejny wyruszyliśmy do TESCO promować nasz projekt, biorący udział w konkursie TESCO „Decydujesz, pomagamy". W ramach promocji Wernisażu Prac Osób Niepełnosprawnych z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kętrzynie, każdemu kto zagłosował na naszą placówkę wręczaliśmy upominek własnoręcznie zrobiony przez podopiecznych warsztatu. Bardzo dziękujemy za każdy żeton i zachęcamy do dalszego głosowania na nasz projekt. Zakończenie konkursu nastąpi w dniu 04.04.2017 roku.

 

Dodatkowe informacje

wtorek, 21 marzec 2017 00:00

Tesco - "Decydujesz, pomagamy" 2017

Napisał

Promocja Wernisażu Prac osób niepełnosprawnych w ramach konkursu TESCO "Decydujesz, pomagamy" TRWA!!!

 

W dniu 13 marca 2017 roku po raz drugi wyruszyliśmy do TESCO promować nasz projekt, biorący udział w konkursie „Decydujesz, pomagamy". Tym razem w ramach promocji Wernisażu Prac Osób Niepełnosprawnych z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kętrzynie, każdemu kto zagłosował na naszą placówkę wręczaliśmy upominek własnoręcznie zrobiony przez podopiecznych warsztatu. Bardzo dziękujemy za każdy żeton i zachęcamy do dalszego głosowania na nasz projekt. Zakończenie konkursu nastąpi w dniu 04.04.2017 roku.

 

 

Dodatkowe informacje

W dniu 10 marca 2017 roku po raz pierwszy wyruszyliśmy do TESCO promować nasz  projekt, biorący udział w konkursie TESCO  „Decydujesz, pomagamy". W ramach promocji Wernisażu Prac Osób Niepełnosprawnych z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kętrzynie, każdemu kto zagłosował na naszą placówkę wręczaliśmy kolorowe balony z logo naszego Warsztatu. Cieszymy się, że ta "niespodzianka" szczególnie dużo uśmiechu wywołała na buziach dzieci towarzyszącyh swoim opiekunom na zakupach. Bardzo dziękujemy za każdy żeton i zachęcamy do dalszego głosowania na nasz projekt. Zakończenie konkursu nastąpi w dniu 04.04.2017 roku.

 

 

Dodatkowe informacje

8 marca 2017 roku z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet wystąpiliśmy w Miejskiej Bibliotece w Zamku. Zaprezentowaliśmy przedstawienie pt. „Gdzie C Mężczyźni". Widowni podobał się nasz występ i otrzymaliśmy wielkie brawa. Dziękujemy za zaproszenie.

 

 

Galeria zdjęć

Dodatkowe informacje

czwartek, 09 marzec 2017 00:00

Dzień Kobiet 2017

Napisał

8 marca coś wam powiem świat staną na głowie. Tego dnia Panowie pracowali, by Panie świętowały. Właśnie 8 marca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kobiet. Z tej to właśnie okazji, ten dzień różnił się od innych, a nasi Panowie zaprosili nas na słodki poczęstunek do restauracji „Stara kamienica” Było naprawdę miło, przy koncercie gitarowym, oficjalnym przemówieniu i życzeniach, Panowie wręczyli Paniom prezenty. Moc życzeń płynęła jeszcze długo, a my Kobiety czułyśmy się naprawdę wyjątkowo. Dziękujemy Kolegom za przygotowanie nam takiej niespodzianki.

 

galeria zdjęć

 

Napisała: Ewa Duda - uczestniczka WTZ

Dodatkowe informacje

czwartek, 09 marzec 2017 00:00

Tenis - Wilkowo 2017

Napisał

2 marca 2017 roku po raz kolejny pojechaliśmy na turniej tenisa stołowego d oWilkowa. Tamwygraliśmy o kolejne 5 punktów do rankingu, które wygraliśmy z Górowem Iławeckim.

 

Galeria zdjęć

Dodatkowe informacje

Po raz drugi zakwalifikowaliśmy się do projektu „Decydujesz, pomagamy" organizowanego przez TESCO wraz z Fundacją Tesco Dzieciom. Nasz projekt znalazł się w gronie wysoko ocenionych wniosków i zyskał uznanie ekspertów oraz Komisji Grantowej Fundacji Tesco i przeszedł do etapu głosowania, które rozpoczyna się w sklepach Tesco już 8 marca. Na nasz projekt można głosować w następujących sklepach: Ełk ul. Suwalska 8/10, Grajewo ul. Dworna 29 oraz w Kętrzynie ul. Budowlana 13. Zachęcamy wszystkich na wrzucanie żetonów na nasz projekt zatytułowany WERNISAŻ PRAC OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ: "MIASTO W OCZACH OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI.


Oddanie głosu na nasz projekt jest okazją, by przyczynić się do łamania stereotypów wobec osób z niepełnosprawnościami, w szczególności ignorancji, zaniedbań, przesądów czy lęku społeczeństwa. Naszym celem jest zmniejszenie izolacji osób z niepełnosprawnościami poprzez dodanie im pewności siebie oraz wiary we własne możliwości. Najprostszym sposobem, aby pokazać, że sztuka niepełnosprawnych jest doceniania, jest odwiedzanie ich wystaw. Dlatego zorganizujemy wernisaż ich prac!


Dziękujemy za żetony w zeszłym roku i prosimy pomóżcie nam wygrać i tym razem.

Dodatkowe informacje

poniedziałek, 27 luty 2017 00:00

Tłusty czwartek 2017

Napisał

23 lutego obchodziliśny tłusty czwartek. Jak co roku w tym dniu w naszym warsztacie było słodko miło i przyjemnue. Własnoręcznie robiliśmy oponki , chrusty i różne słodkie smakołyki. Oprócz tego obchodziliśmy tez urodziny 9 osób. Na świetlice wjechał duży tort, śpiewaliśmy sto lat. Zdmuchneliśmy świeczki, składaliśmy życzenie i zajadaliśmy się pysznym tortem. Było słodki, miło i wesoło. Na bogato.

 

Galeia zdjęć

Dodatkowe informacje

ROZLICZ Z NAMI PIT

pitprojekt online btn 5

 

Odwiedziło stronę:

Dzisiaj 13

Wczoraj 34

W ostatnim tygodniu 98

W ostatnim miesiącu 642

Wszystkich 15832

Aktualnie na stronie przebywa 5 gości

PANEL LOGOWANIA

sp 200

 

um 200

 

pfron 200

 

pcpr 200

 

logo new 3