wtorek, 23 września 2014 20:01

Wigilia 2013

W dniu 20 grudnia 2013 roku w naszym warsztacie obchodziliśmy warsztatową Wigilię Bożego Narodzenia. Zaczęliśmy przedstawieniem jasełkowym, następnie były przemowy, modlitwa oraz dzielenie się opłatkiem i składanie życzeń świątecznych. Przy stole wigilijnym rozmawialiśmy i śpiewaliśmy kolędy. Odwiedził nas także św. Mikołaj z prezentami :).

 

Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

 

Napisała: Ewa Duda-uczestniczka WTZ

 

Dodatkowe informacje

wtorek, 23 września 2014 19:38

Mikołajki 2013

Dnia 6 grudnia udaliśmy się na seans do kina Gwiazda na film pt. „W krainie lodu". Była to piękna opowieść o miłości i przebaczaniu. Tego dnia odwiedził się nas Św. Mikołaj, który w zamian za udział w konkursach i zabawach obsypał nas prezentami :P

 

Zapraszamy do galerii.


Napisała: Ewa Duda- uczestniczka WTZ

Dodatkowe informacje

wtorek, 23 września 2014 19:28

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych 2013

W dniu 3 grudnia 2013 r. już po raz drugi organizowaliśmy Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych ustanowiony przez Zgromadzenie Narodowe ONZ. Tym razem obchody tego święta miały miejsce w kętrzyńskim kinie „GWIAZDA". Jako pierwsza odbyła się konferencja organizacji społecznych wspierających środowisko osób niepełnosprawnych oraz samorządu terytorialnego. Kolejnym punktem programu było otwarcie gali z okazji święta i wręczenie „Wojciechów" oraz „Aniołów Dobrego Serca" osobom wspomagającym swoimi działaniami osoby niepełnosprawne. My wystawiliśmy spektakl pt. „Chodź człowieku coś Ci powiem". Po naszym występie na scenę wkroczyły zaprzyjaźnione warsztaty m. in. z Olecka i Górowa Iławieckiego. Całą uroczystość zamknął koncert muzyczny zespołu rockowego Piotr Karpienia Band. Po koncercie wszyscy udaliśmy się na poczęstunek do siedziby warsztatu.

 

Zapraszamy do galerii.

 


Napisała: Ewa Duda- uczestniczka WTZ

Dodatkowe informacje

wtorek, 23 września 2014 19:18

Andrzejki - Olecko 2013

Dnia 29 listopada 2013 r. na zaproszenie WTZ w Olecku pojechaliśmy na zabawę andrzejkową. Świetnie się bawiliśmy tańcząc i śpiewając największe przeboje ubiegłych lat. Podczas imprezy czekała na nas miła niespodzianka: Warsztat Terapii Zajęciowej w Olecku obchodził swoje 18- ste urodziny. Jesteśmy bardzo wdzięczni gospodarzom, iż zechcieli dzielić z nami ten uroczysty dzień. Tort był pyszny, a zimne ognie zjawiskowe.


Napisała: Ewa Duda- uczestniczka WTZ

Dodatkowe informacje

wtorek, 23 września 2014 19:15

Zabawa andrzejkowa 2013

W dniu 27 listopada 2013 r. zorganizowaliśmy w warsztacie zabawę andrzejkową, na którą przybyli nasi przyjaciele z WTZ w Mrągowie oraz dzieci ze Szkoły Podstawowej w Kruszewcu. Oczywiście w tym magicznym dniu warsztat zamienił się w „Wielki dom Czarodziejek i Czarnoksiężników". Dzieci oraz nasi Koledzy i Koleżanki z Mrągowa byli bardzo zadowoleni :). Przygotowaliśmy także andrzejkową dyskotekę połączoną z zabawnymi konkursami. Mamy nadzieję, że nasi Goście wrócili do domów w świetnych nastrojach :).

 


Napisała: Ewa Duda- uczestniczka WTZ

Dodatkowe informacje

wtorek, 23 września 2014 19:12

Wizyta dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Kętrzynie

18 listopada 2013 r. na zajęcia do naszego warsztatu przyszły dzieci z oddziału przedszkolnego 5-6- latków ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Kętrzynie. Maluchy pod okiem pań instruktorek WTZ, swoich opiekunów a także uczestników wykonywali prace z masy solnej. Piękne zwierzaki, choinki oraz inne wytwory dziecięcej wyobraźni zapełniły stoły warsztatowej świetlicy. Wszystkie prace maluszki zabrały ze sobą.


Napisała: Ewa Duda- uczestniczka WTZ

Dodatkowe informacje

wtorek, 23 września 2014 19:06

11 listopada - Dzień Niepodległości

Dwunastego listopada 2013 roku obchodziliśmy w warsztacie Święto Niepodległości. Z tej okazji przygotowaliśmy program słowno- muzyczno- artystyczny, a w nim przypomnieliśmy historię Polski: czasy rozbiorów, I Wojnę Światową a wreszcie 1918 rok, w którym to Polska odzyskała Niepodległość i stała się wolnym krajem.


Napisała : Ewa Duda-uczestniczka WTZ

Dodatkowe informacje

środa, 17 września 2014 20:38

Dzień Edukacji Narodowej - 2013

14 października obchodziliśmy Dzień Nauczyciela.


Nauczyciele są jak kwiaty: roztaczają swoje piękno po całym świecie. Swoim zamiłowaniem do poznawania świata zarażają swoich uczniów, którzy później niosą ową ciekawość, gdziekolwiek przychodzi im żyć. Nauczyciele, ze swoimi słowami mądrości, budzą tego ducha w nas wszystkich i prowadzą nas po ścieżkach życia.


DEANNA BEISSER

 

Tego dnia Pracownicy naszego warsztatu mieli swoje święto. Oprócz oficjalnej akademii, życzeń, kwiatów i upominków odbyła się również część nieoficjalna w formie zabawy pt. „Kocham Cię Polsko" w roli odpytywanych wystąpili nasi instruktorzy. Nasi nauczyciele pokonali wiele trudnych konkurencji :D. Zabawa była udana, a dzień zwieńczyliśmy szalonymi tańcami na warsztatowej dyskotece.

 

Napisała: Ewa Duda – uczestniczka WTZ

 

 

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Dodatkowe informacje

środa, 17 września 2014 20:30

„Oz Wielki i Potężny”

13 października 2013 r. wybraliśmy się na projekcję filmu „Oz Wielki i Potężny".
Krótki opis z .wikipedia.org/wiki/Oz:_Wielki_i_potężny
Naciągacz, iluzjonista i niepoprawny kobieciarz Oscar Diggs znany jako Oz, przemierza Stany Zjednoczone z wędrownym cyrkiem. Po jednym z występów ucieka balonem przed oszukanymi przez niego ludźmi i nagle przenosi się z Kansas do magicznej Krainy Oz, gdzie spotyka piękną czarownicę Theodorę. Kobieta wierzy, że cyrkowiec jest czarnoksiężnikiem z prastarej przepowiedni, dzięki któremu w baśniowym świecie zapanuje szczęście i radość. Wraz z latającą małpką Frankiem zmierzają do Szmaragdowego Grodu, gdzie na Oscara czeka tron, pełen złota skarbiec i tajemnicza siostra Theodory, czarownica Evanora Magikowi wydaje się, że wygrał los na loterii, ale zanim zdobędzie bogactwa i koronę, musi zwyciężyć potężną wiedźmę. Służące jej skrzydlate potwory i ogromni żołnierze terroryzują Krainę Oz. Mężczyzna zgadza się wypełnić proroctwo i pokonać złe moce. Najpierw jednak musi się zorientować, w kim będzie miał sprzymierzeńców, a która ze spotkanych postaci sprowadzi na niego niebezpieczeństwo. Okazuje się bowiem, że nie wszyscy nowi znajomi mówią prawdę. Wykorzystując kuglarskie sztuczki i nieco prawdziwej magii, Oscar rzeczywiście staje się potężnym magiem. A walka w obronie mieszkańców królestwa zmieni go na zawsze.


Świetny film, polecamy :)

 

 

Napisała : Ewa Duda – uczestniczka WTZ

Dodatkowe informacje

środa, 17 września 2014 20:25

Dzień Dawcy Szpiku Kostnego - Pomóżmy Kamili

8 października 2013 roku w amfiteatrze spotkaliśmy się aby pomóc Kamili i innym osobom chorym na białaczkę. Szkoła podstawowa nr 4 przygotowała krótki program artystyczny, po którym ruszyliśmy w marszu ulicami Kętrzyna. Akcje wspierały szkoły, przedszkola i wiele innych osób. Warsztat Terapii Zajęciowej w Kętrzynie przebrany był za różne postacie z bajek. Rejestracja potencjalnych dawców szpiku dla Kamili odbyła się 20 października w gimnazjum nr 2 w Kętrzynie. Cieszymy się że mogliśmy wspomóc tę ważną akcję.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.


Napisała: Ewa Duda- uczestniczka WTZ

Dodatkowe informacje

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 15

DZIĘKUJEMY

STREFA UŻYTKOWNIKA

STOWARZYSZENIE

Odwiedziło stronę

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1023
mod_vvisit_counterWczoraj2093
mod_vvisit_counterW tym tygodniu10219
mod_vvisit_counterWszystkich1057233

Aktualnie: gości 4, 
botów 2 połączonych
Twoje IP:: 23.22.194.120