poniedziałek, 23 styczeń 2017 00:00

II Wojewódzki Festiwal kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych 2017

Napisane przez

W dniu 19 stycznia 2017 r. wzięliśmy udział w II Wojewódzkim Festiwalu kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych zorganizowany przez Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Kętrzynie. Choć święta już minęły my w tym dniu poczuliśmy ponownie klimat świąteczny. Wspólnie ze wszystkimi śpiewaliśmy kolędy i pastorałki. W festiwalu zaśpiewało wiele zespołów z całego województwa, a wśród nich my zespół „Bez Tremy" z piosenką świąteczną pt. „Kto wie". Zabawa Była fantastyczna i w świetnych nastrojach wróciliśmy do domów.

 

galeria zdjęć

Dodatkowe informacje

poniedziałek, 16 styczeń 2017 00:00

XX Festiwal Jasełek 2017

Napisane przez

14 stycznia bieżącego roku wzięliśy udział w XX Festiwalu Jasełek w Bazylice św. Jerzego w Kętrzynie. Wśród wielu zespołów wystąpiliśmny także my, WTZ Kętrzyn, zespół "Bez Tremy" z przedstawieniem o Narodzeniu Jezusa. Musimy przyznać, że wszystkie występy były piękne. Nasze jasełka podobały się jurry i w kategorii zespoły terapeutyczne zajeliśmy I miejsce. Jesteśmy dumni a jurorom dziękujemy za najwyższy stopień podium.

 

galeria zdjęć

Dodatkowe informacje

niedziela, 15 styczeń 2017 00:00

Dzieciaki z Dobrą Nowiną 2017

Napisane przez

Styczeń 2017 roku rozpoczął się dla nas dużą dawką doznań artystycznych. Na zaproszenie Pana Piotra Frąckiewicza, udaliśmy się do kina, na musical w wykonaniu kętrzyńskiego Teatru Czarno-Biała Strefa Tańca. Poznaliśmy piękna historię Narodzenia Jezusa w wykonaniu tancerzy, wokalistów, artystów - bardzo zdolnych młodych ludzi. Publiczność była pod wrażeniem. Bardzo dziękujemy za zaproszenie na ten wspaniały musical.

 

 

Galeria zdjć

Napisała: Ewa Duda - uczestniczka WTZ

Dodatkowe informacje

środa, 11 styczeń 2017 00:00

Orszak Trzech Króli 2017

Napisał

W dniu 6 stycznia 2017 roku, jak co roku nasz Warsztat wziął udział w Orszaku Trzech Króli. W tym roku doszło do małej zmiany. Podzieliliśmy się na dwie grupy. Pierwsza grupa uczestniczyła w Orszaku w Karolewie, który odbył się tam po raz pierwszy, druga zaś szła w Orszaku w Kętrzynie. Było mroźnie, ale warto było uczestniczyć w tych wydarzeniach.

 

Galeria zdjęć.

Dodatkowe informacje

środa, 11 styczeń 2017 00:00

Kolejne Anioły Dobrego Serca rozdane

Napisał

W dniu 29 grudnia 2016r. delegacja uczestników WTZ wraz z Panią kierownik, udała się na Sesję Rady Miasta Korsze. W imieniu wszystkich uczestników oraz pracowników WTZ, podziękowali Radnym Miasta Korsze oraz Burmistrzowi Miasta Korsze, Panu Ryszardowi Ostrowskiemu za udzieloną pomoc finansową na zakup nowego samochodu. Jak to jest w zwyczaju Warsztatu, wszystkim wręczono statuetki Anioła Dobrego Serca. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.


Zdjęcie:http://www.telewizjamazurska.pl/

 

Napisała: Bogumiła Bzdera - Kierownik WTZ

Dodatkowe informacje

poniedziałek, 09 styczeń 2017 00:00

Wigilia 2016

Napisał

Jak tu nie wierzyć w Mikołaja... 22 grudnia 2016 roku przyniósł nam w prezencie coś wspaniałego, długo oczekiwanego, prześlicznego... naszego busa do przewozu osób niepełnosprawnych. Cały rok byliśmy grzeczni, staraliśmy się, pracowaliśmy solidnie i z wielkim zapałem i Mikołaj docenił nasze starania. Marzenia jednak się spełniają! Mamy go! Jest nasz piękny, nowy, wymarzony. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że mamy to, co jest nam niezbędne i co poprawi nam funkcjonowanie w społeczeństwie, przez co jesteśmy pełnoprawnymi jego obywatelami.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, ludziom dobrego serca, naszym Aniołom.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotograficznych wspomnień z tego wydarzenie.

 

Klikając tutaj, można obejrzeć reportaż wyemitowany przez Telewizję Mazurską, która towarzyszyła nam w tym ważnym dla nas dniu, za co bardzo dziękujemy.

 

 

Napisała: Bogumiła Bzdera - Kierownik WTZ

Dodatkowe informacje

poniedziałek, 09 styczeń 2017 00:00

Pożegnanie kursantki, Pani Kasi, 2016

Napisał

19 grudnia 2016 roku, po trzech tygodniach odbywania kursu w naszym Warsztacie, pożegnaliśmy Panią Kasię, wspaniałą, ciepłą i życzliwą osobę. Mamy nadzieję, że znajomość nasza będzie się rozwijała i będzie Nas Pani często odwiedzała. Dziękujemy.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Dodatkowe informacje

poniedziałek, 09 styczeń 2017 00:00

Przedwigilijne praktyki zawodowe w WTZ 2016

Napisał

Okres przedświąteczny to wielka praca. Nasi uczestnicy w ramach praktyk zawodowych, pod okiem specjalistów gastronomów przygotowali jadłospis na kolację wigilijną, która odbędzie się w WTZ. Rozpoczęli od jadłospisu, później zakupy produktów aż po samo wykonanie dań wigilijnych. Ale się działo....wyrabianie ciasta na pierogi, lepienie pierogów, gotowanie bigosu, smażenie krokietów itp. Dań ma być według tradycji 12 i będzie.......nasi kucharze uwijają się co nie miara. Mamy nadzieję, że będzie smakowało.

 

Zapraszamy do galerii.

 

Napisała Bogumiła Bzdera - Kierownik WTZ

Dodatkowe informacje

15 grudnia 2016 roku uczestniczyliśmy w XIV Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego PFRON pod honorowym patronatem małżonki Prezydenta RP, Agaty Kornhauser-Dudy. Na Galę pojechały osoby, których prace wzięły udział w konkursie. Nasz uczestnik na szczeblu wojewódzkim (warmińsko-mazurskim) zdobył III miejsce. W Warszawie byliśmy świadkami nagrodzenia prac na szczeblu ogólnopolskim. Galę poprowadziła Anna Popek, prezenterka TVP. Nagrody wręczali prezes Zarządu PFRON oraz członkowie komisji oceniającej prace. Po wręczeniu nagród laureatom, odbył się koncert zespołu "Poparzeni Kawą Trzy", który porwał nas wszystkich do tańca i wspólnego śpiewu.

 

Galeria zdjęć.

 

Napisała Bogumiła Bzdera - Kierownik WTZ

Dodatkowe informacje

poniedziałek, 09 styczeń 2017 00:00

Rozstrzygnięcie konkursu na ozdoby świąteczne 2016

Napisał

15 grudnia 2016 roku nastąpiło rostrzygnięcie konkursu na ozdoby świąteczne, ogłoszonego przez Kętrzyńskie Centrum Kultury. Byliśmy tam - cuda, cudeńka – czego tam nie było? Nasza praca – szopka Bożonarodzeniowa z piernika zajęła zaszczytne II miejsce. Wykonanie szopki pracochłonne, ale było warto.

 

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Dodatkowe informacje

ROZLICZ Z NAMI PIT

pitprojekt online btn 5

 

Odwiedziło stronę:

Dzisiaj 14

Wczoraj 40

W ostatnim tygodniu 54

W ostatnim miesiącu 626

Wszystkich 14296

Aktualnie na stronie przebywa 74 gości

PANEL LOGOWANIA

sp 200

 

um 200

 

pfron 200

 

pcpr 200

 

logo new 3