piątek, 23 czerwiec 2017 00:00

Festyn rodzinny w Wilkowie

Napisał

Dziewiątego czerwca tego roku w Wilkowie wzięliśmy udział w festynie rodzinnym. Wystąpiliśmy z przedstawieniem pt. „ Czerwony Kapturek", które promuje zdrowy styl życia. Bawiliśmy się świetnie! Dziękujemy za zaproszenie na Festyn rodzinny

 

galeria zdjęć

Dodatkowe informacje

poniedziałek, 12 czerwiec 2017 00:00

Integracyjny Przegląd Teatrów Amatorskich 2017

Napisał

7 czerwca 2017 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno –Wychowawczym w Kętrzynie odbył się Integracyjny Przegląd Teatrów Amatorskich, w którym także udział wziął nasz warsztat. Zespół „ Bez tremy" wystąpił z przedstawieniem pt. „ Czerwony Kapturek". Za udział w Przeglądzie otrzymaliśmy wyróżnienie. Wielkie gratulacje dla artystów. Dziękujemy za zaproszenie na przegląd.

 

galeria zdjęć

Dodatkowe informacje

7 czerwca 2017 roku wzięliśmy udział w I Turniej Osób Niepełnosprawnych w pool bilard Bałtyckie Centrum Bilardowe w Kętrzynie , w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji . Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kętrzynie rywalizowali ze sobą o puchar, statuetki i medale. Nasi uczestnicy zajęli:
I miejsce zajął Kamil
II Miejsce Władek
III Miejsce Krzysztof i Leszek
Wszyśtkim uczestnikom Turnieju wielkie gratulacje.

 

galeria zdjęć

Dodatkowe informacje

czwartek, 08 czerwiec 2017 00:00

Piknik Rodzinny w Garbnie 2017

Napisał

Trzeciego czerwca bieżącego roku wzięliśmy udział w Pikniku Rodzinnym w Garbnie. Byliśmy jednym ze współorganizatorów . Wśród licznych konkursów, zabaw, w których dzieci chętnie brały udział było: gra w bierki, przeciąganie liny, konkurs pt. „Moja rodzina, malowanie twarzy itp. Muzyczną rozrywkę zapewniły nam uczennice Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Wojciecha Kętrzyńskiego, które zaprezentowały swoje umiejętności wokalne. Widownia doceniła talent młodych artystek i nagrodziła je wielkimi brawami. Warsztat Terapii Zajęciowej wystąpił z przedstawieniem pt. „Czerwony Kapturek", które promuje zdrowy tryb życia. Odbyła się także loteria i sprzedaż ciast , z których dochód zostanie przekazany na odnowienie Kościoła Matki Boskiej Królowej Polski w Garbnie

 

Galeria zdjęć

Dodatkowe informacje

wtorek, 06 czerwiec 2017 00:00

Wybory Miss i Misstera 2017 w Karolewie

Napisał

W dniu 02.06. 2017 grupa uczestników udała się do Karolewa na Wybory Miss i Misstera 2017. Na tej gali wystąpiliśmy z przedstawieniem pt. „ Gdzie ci mężczyźni. Widowni się podobało a artyści otrzymali wielkie brawa.. Cała uroczystość bardzo nam się podobała.

 

galeria zdjęć

Dodatkowe informacje

Drugiego czerwca uczestniczyliśmy w projekcie wykonania wspólnego zdjęcia 660 mieszkańców naszego miasta Kętrzyna.Zdjęcie wykonał Pan Andrzej Frankowski kętrzyński mistrz fotografii.Wspaniałe przeżycie i wielka radość bo jesteśmy widoczni w pierwszej szóstce. Na zawsze zostaliśmy wpisani w historię naszego miasta.

 

galeria zdjęć

Dodatkowe informacje

wtorek, 06 czerwiec 2017 00:00

Dzień dziecka 2017

Napisał

Pierwszego czerwca 2017 roku  udaliśmy się do Powiatowego Domu Kultury, by uczestniczyć w obchodach Dnia Dziecka . Wśród wielu atrakcji mieliśmy możliwość przejażdżki wozem pancernym, Robiliśmy bronzoletki z różnych koralików, malowaliśmy twarze. Graliśmy w gry planszowe a na zewnątrz odbyły się zawody sportowe. Na koniec wielką atrakcją był a podróż bryczką, która odwiozła nas do warsztatu. Zabawa była świetna.

 

galeria zdjęć

Dodatkowe informacje

wtorek, 06 czerwiec 2017 00:00

Koncert piosenki religijnej w WTZ 2017

Napisał

30 maja 2017 do naszego warsztatu przybył Pan Piotr Stępek z rodziną. Zaprezentowali nam znane utwory religijne oraz dzieła autorskie. Goście opowiadali nam różne historie ze swojego życia. Nie wszyscy chętnie wzięli czynny udział w koncercie.

 

galeria zdjęć

Dodatkowe informacje

niedziela, 04 czerwiec 2017 00:00

Dni Rdziny w Kętrzynie 2017

Napisał

Dnia 28 maja 2017 roku wzięliśmy udział kętrzyńskich obchodach Dni Rodziny. Zaprezentowaliśmy nasze przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek" , które promuje zdrowy styl życia. Mieliśmy także stoisko z pracami wykonanymi przez uczestników podczas zajęć terapeutycznych w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Kętrzynie. Każdy, kto chciał nabyć daną prace mógł ją kupić wspomagając przy tym działalność placówki. Odbyły się gry i zabawy sportowe oraz nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu pt. „Miłość w rodzinie nigdy nie zginie" w którym uczestniczka WTZ Kętrzyn zajęła II miejsce. Gratulacje!

 

galeria zdjęć

Dodatkowe informacje

niedziela, 04 czerwiec 2017 00:00

Dni Rdziny w Silcu 2017

Napisał

27 maja 2017 roku w Silcu zorganizowaliśmy spotkanie integracyjne w ramach obchodów „Dnia Rodziny" Tego dnia uczestnicy , kadra i nasze rodziny spotkały się w leśniczówce w s Silcu, by wspólnie bawić się i świętować Dzień Rodziny. Wszystko było fantastyczne przygotowane pyszny poczęstunek. Wesołej zabawy nie było końca, a jej towarzyszyła biesiadna oraz taneczna muzyka. Graliśmy m.in w bierki , Boule badbinktona, kolory, kręciliśmy hula- hop. Ciekawą zabawą była bitwa na serca uczestnicy y oraz ich rodziny stanęli naprzeciwko siebie do boju o zwycięstwo. Zadanie w tej konkurencji polegało na przerzuceniu jak największej liczby. pluszowych serc na stronę przeciwnika. W przeciąganiu liny wygrali uczestnicy, a w bitwie na serca był remis. Wspaniały dzień zakończył grill, przy którym śpiewaliśmy biesiadne piosenki.

 

galeria zdjęć

Dodatkowe informacje

Odwiedziło stronę:

Dzisiaj 2

Wczoraj 17

W ostatnim tygodniu 94

W ostatnim miesiącu 487

Wszystkich 17620

Aktualnie na stronie przebywa 5 gości

PANEL LOGOWANIA

sp 200

 

um 200

 

pfron 200

 

pcpr 200

 

logo new 3