piątek, 17 luty 2017 00:00

Walentynki 2017

Napisał

14 lutego w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Kętrzynie odbył się bal walentynkowo-walentynkowy, na który przybyli goście z Mrągowa Podczas zabawy odbyły się różne konkurencje, w których rywalizowały ze sobą dwie drużyny: Czerwone maki i czerwone róże Panie kontra Panowie. Wśród konkurencji najbardziej zapadła nam w pamięć „Bitwa na serca" która polegała na przerzuceniu materiałowych serc na stronę przeciwnej drużyny. Odbył się test wiedzy legęd, oraz test muzyczny. Taneczny klimat balu udzielił się wszystkim uczestnikom zabawy, a konkurencje walentynkowe wygrały czerwone maki- Panie. Zabawa była świetna. Dziękujemy naszym Przyjaciołom za przybyce na naszą imprezę. Było super.

 

galeria zdjęć

 

Napisała: Ewa Duda - uczestniczka WTZ

Dodatkowe informacje

środa, 15 luty 2017 00:00

Turniej w Henrykowie 2017

Napisane przez

10 lutego ponownie pojechaliśmy na turniej tenisa do Henrykowa po kolejny turniej w w dyscyplinie tenis stołowy po następne punkty. Zdobyliśmy j punkt do rankingu. Było sportowo.

 

galeria zdjęć

Dodatkowe informacje

środa, 15 luty 2017 00:00

Przekazanie samochodu

Napisane przez

W dniu 09 lutego 2017 roku na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kętrzynie odbyło się oficjalne przekazanie kluczy do naszego nowego samochodu, którego dokonał Starosta Kętrzyński, Pan Ryszard Niedziółka. Zakup samochodu został dofinansowany ze środków Powiatu Kętrzyńskiego, Gminy Korsze, Philips Lighting Poland sp.z o.o. - Oddział w Kętrzyn, PAKFOL ZPHU, Optimed sp.j. Laboratoria medyczne. Kuriata, Wroński MTI FURNINOWA, Kętrzyńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Kętrzynie, Komunalna Energetyka Cieplna
"KOMEC" Sp.z o.o w Kętrzynie. Również pomogły nam Anioły Dobrego Serca z naszego miasta, pracownicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kętrzynie, jego uczestnicy i ich rodzice.


Dziękujemy wszystkim z całego serca za okazaną pomoc.

 

galeria zdjęć

 

Napisała: Ewa Duda - uczestniczka WTZ

Dodatkowe informacje

3 lutego 2017 roku rozpoczęliśmy cykl turniejów tenisa stołowego. Pierwszy zawody w Górowie Iławeckim .Był to mecz sparingowy, w którym zdobyliśmy 3 punkty do rankingu. W Wszystko odbyło się na zasadach fair- play. Dziękujemy za zaproszenie.

 

 

Galeria zdjęć

 

Napisała: Ewa Duda - uczestniczka WTZ

Dodatkowe informacje

środa, 01 luty 2017 00:00

Zajęcia z zakresu doradztwa zawodowego

Napisane przez

31 stycznia odbyły się zajęcia z doradztwa zawodowego, mające na celu zapoznanie uczestników z zawodami, poszerzenie wiedzy o planowaniu kariery zawodowej. W pierwszej kolejności nastąpiła projekcja filmów z wyżej wymienionych zagadnień, po której odbyła się dyskusja, w trakcie której nastąpiła wymiana informacji pomiędzy uczestnikami a osobą prowadzącą

 

 

galeria zdjęć

 

Napisała: Ewa Duda - uczestniczka WTZ

Dodatkowe informacje

poniedziałek, 23 styczeń 2017 00:00

II Wojewódzki Festiwal kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych 2017

Napisane przez

W dniu 19 stycznia 2017 r. wzięliśmy udział w II Wojewódzkim Festiwalu kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych zorganizowany przez Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Kętrzynie. Choć święta już minęły my w tym dniu poczuliśmy ponownie klimat świąteczny. Wspólnie ze wszystkimi śpiewaliśmy kolędy i pastorałki. W festiwalu zaśpiewało wiele zespołów z całego województwa, a wśród nich my zespół „Bez Tremy" z piosenką świąteczną pt. „Kto wie". Zabawa Była fantastyczna i w świetnych nastrojach wróciliśmy do domów.

 

galeria zdjęć

Dodatkowe informacje

poniedziałek, 16 styczeń 2017 00:00

XX Festiwal Jasełek 2017

Napisane przez

14 stycznia bieżącego roku wzięliśy udział w XX Festiwalu Jasełek w Bazylice św. Jerzego w Kętrzynie. Wśród wielu zespołów wystąpiliśmny także my, WTZ Kętrzyn, zespół "Bez Tremy" z przedstawieniem o Narodzeniu Jezusa. Musimy przyznać, że wszystkie występy były piękne. Nasze jasełka podobały się jurry i w kategorii zespoły terapeutyczne zajeliśmy I miejsce. Jesteśmy dumni a jurorom dziękujemy za najwyższy stopień podium.

 

galeria zdjęć

Dodatkowe informacje

niedziela, 15 styczeń 2017 00:00

Dzieciaki z Dobrą Nowiną 2017

Napisane przez

Styczeń 2017 roku rozpoczął się dla nas dużą dawką doznań artystycznych. Na zaproszenie Pana Piotra Frąckiewicza, udaliśmy się do kina, na musical w wykonaniu kętrzyńskiego Teatru Czarno-Biała Strefa Tańca. Poznaliśmy piękna historię Narodzenia Jezusa w wykonaniu tancerzy, wokalistów, artystów - bardzo zdolnych młodych ludzi. Publiczność była pod wrażeniem. Bardzo dziękujemy za zaproszenie na ten wspaniały musical.

 

 

Galeria zdjć

Napisała: Ewa Duda - uczestniczka WTZ

Dodatkowe informacje

środa, 11 styczeń 2017 00:00

Orszak Trzech Króli 2017

Napisał

W dniu 6 stycznia 2017 roku, jak co roku nasz Warsztat wziął udział w Orszaku Trzech Króli. W tym roku doszło do małej zmiany. Podzieliliśmy się na dwie grupy. Pierwsza grupa uczestniczyła w Orszaku w Karolewie, który odbył się tam po raz pierwszy, druga zaś szła w Orszaku w Kętrzynie. Było mroźnie, ale warto było uczestniczyć w tych wydarzeniach.

 

Galeria zdjęć.

Dodatkowe informacje

środa, 11 styczeń 2017 00:00

Kolejne Anioły Dobrego Serca rozdane

Napisał

W dniu 29 grudnia 2016r. delegacja uczestników WTZ wraz z Panią kierownik, udała się na Sesję Rady Miasta Korsze. W imieniu wszystkich uczestników oraz pracowników WTZ, podziękowali Radnym Miasta Korsze oraz Burmistrzowi Miasta Korsze, Panu Ryszardowi Ostrowskiemu za udzieloną pomoc finansową na zakup nowego samochodu. Jak to jest w zwyczaju Warsztatu, wszystkim wręczono statuetki Anioła Dobrego Serca. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.


Zdjęcie:http://www.telewizjamazurska.pl/

 

Napisała: Bogumiła Bzdera - Kierownik WTZ

Dodatkowe informacje

ROZLICZ Z NAMI PIT

pitprojekt online btn 5

 

Odwiedziło stronę:

Dzisiaj 17

Wczoraj 42

W ostatnim tygodniu 138

W ostatnim miesiącu 577

Wszystkich 15084

Aktualnie na stronie przebywa 7 gości

PANEL LOGOWANIA

sp 200

 

um 200

 

pfron 200

 

pcpr 200

 

logo new 3