czwartek, 13 lipiec 2017 00:00

Pleneriada 2017

Napisał

27 czerwca 2017 roku uczestniczyliśmy w Plenerowym Przeglądzie Osób Niepełnosprawnych "Pleneriada 2017" w Olecku. Przedstwiciele naszego Warsztatu zmierzyli się ze współzaodnikami w trzech kategoriach: mini maskotka, umiejętności gry na instrumencie oraz malowanie obrazu na płótnie. W kategorii muzycznej 2 miejsce zajął Tomasz, a w malowaniu na płótnie Iwona zajęła trzecia miejsce. Jednym z punktów programu Przeglądu, były warsztaty muzyczne, które odbyły się w wesołej atmosferze. Otrzymaliśmy wspaniałe nagrody. Dziękujemy. Jesteśmy dumni z podopiecznych naszego Warsztatu. Pięknie prezentowali naszą placówkę.

Dodatkowe informacje

poniedziałek, 10 lipiec 2017 00:00

Zajęcia integracyjne z dziećmi 2017

Napisał

W czerwcu 2017 roku nasz warsztat odwiedziły dzieci ze SzkołyPodstawowej nr 1 w Kętrzynie. Uczniowie poznali historię placówki, zwiedzili ją i wspólnie z uczestnikami wykonywali kartki okolicznościowe, które zabrali ze sobą. Dzieciom bardzo podobało się u nas.

 

Galeria zdjęć

Dodatkowe informacje

14 czerwca 2017 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Kętrzynie odbyła się uroczysta gala, na której obchodzono jubileusz powstania szkoły. Wszystko rozpoczęło się uroczystym polonezem w wykonaniu uczniów i nauczycieli ośrodka. Miały miejsce przemówienia i uroczyste gratulacje dla Jubilatów oraz podzięowania dla instytucji współpracujących ze szkołą, m.in. podziękowanie otrzymał nasz WTZ. Dla nas była to też niezwykła uroczystość, ponieważ uczestnicy naszego warsztatu są absolwentami Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kętrzynie.

 

galeria zdjęć

Dodatkowe informacje

piątek, 30 czerwiec 2017 00:00

Konkurs Godni Naśladowania 2017

Napisał

W czerwcu 2017 roku wzięliśmy udział w konkursie pt. „Godni naśladowania pod patronatem Marszałka Województwa Marka Gustawa Brzezina oraz Wojewody Warmińsko-Mazurskiego Artura Chojeckiego. Realizowany jest przez Radę Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego we współpracy z Federacją Organizacji Socjalnych FOSa, Związkiem Harcerstwa Polskiego, Forum Animatorów Społecznych, Bankiem Żywności, Siecią Wspierania Rozwoju Lokalnego HEROLD, Stowarzyszeniem ESWIP i Fundacją Borussia. Na uroczystej gali była nasza Pani Kierownik.

Dodatkowe informacje

czwartek, 29 czerwiec 2017 00:00

Wernisaż prac 2017

Napisał

"660 – lecie miasta Kętrzyn. Wernisaż prac uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kętrzynie: Miasto w oczach osób z niepełnosprawnościami"

 

22 czerwca 2017 roku w siedzibie warsztatu odbył się Wernisaż prac poświęcony twórczości jego uczestników. W tym roku związany z obchodami 660 – lecia powstania miasta Kętrzyn pod hasłem: „Miasto oczami osób z niepwłnosprawnościami".
Na wystawie zaszczycili nas swoją obecnością Starosta Kętrzyński – Pan Ryszard Niedziółka, Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji w Urzędzie Miasta Kętrzyn - Pan Ryszard Kawczyński, przedstawiciele lokalnych mediów, opiekunowie i rodzice, rodziny, znajomi i przyjaciele osób niepełnosprawnych.


Podczas wystawy można było kupić wyeksponowane prace oraz porozmawiać z ich autorami, którzy są podopiecznymi Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kętrzynie. Wystawę podzielono na trzy kategorie tematyczne: miasto Kętrzyn, zabawkowo raz aniołowo. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Całą uroczystość uświetniły występy uczennic z Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie oraz zespołu z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kętrzynie, prezentującego znane utwory muzyczne, przy których zgromadzeni na wernisażu goście świetnie się bawili..

 

galeria zdęć

Dodatkowe informacje

piątek, 23 czerwiec 2017 00:00

Festyn rodzinny w Wilkowie

Napisał

Dziewiątego czerwca tego roku w Wilkowie wzięliśmy udział w festynie rodzinnym. Wystąpiliśmy z przedstawieniem pt. „ Czerwony Kapturek", które promuje zdrowy styl życia. Bawiliśmy się świetnie! Dziękujemy za zaproszenie na Festyn rodzinny

 

galeria zdjęć

Dodatkowe informacje

poniedziałek, 12 czerwiec 2017 00:00

Integracyjny Przegląd Teatrów Amatorskich 2017

Napisał

7 czerwca 2017 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno –Wychowawczym w Kętrzynie odbył się Integracyjny Przegląd Teatrów Amatorskich, w którym także udział wziął nasz warsztat. Zespół „ Bez tremy" wystąpił z przedstawieniem pt. „ Czerwony Kapturek". Za udział w Przeglądzie otrzymaliśmy wyróżnienie. Wielkie gratulacje dla artystów. Dziękujemy za zaproszenie na przegląd.

 

galeria zdjęć

Dodatkowe informacje

7 czerwca 2017 roku wzięliśmy udział w I Turniej Osób Niepełnosprawnych w pool bilard Bałtyckie Centrum Bilardowe w Kętrzynie , w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji . Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kętrzynie rywalizowali ze sobą o puchar, statuetki i medale. Nasi uczestnicy zajęli:
I miejsce zajął Kamil
II Miejsce Władek
III Miejsce Krzysztof i Leszek
Wszyśtkim uczestnikom Turnieju wielkie gratulacje.

 

galeria zdjęć

Dodatkowe informacje

czwartek, 08 czerwiec 2017 00:00

Piknik Rodzinny w Garbnie 2017

Napisał

Trzeciego czerwca bieżącego roku wzięliśmy udział w Pikniku Rodzinnym w Garbnie. Byliśmy jednym ze współorganizatorów . Wśród licznych konkursów, zabaw, w których dzieci chętnie brały udział było: gra w bierki, przeciąganie liny, konkurs pt. „Moja rodzina, malowanie twarzy itp. Muzyczną rozrywkę zapewniły nam uczennice Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Wojciecha Kętrzyńskiego, które zaprezentowały swoje umiejętności wokalne. Widownia doceniła talent młodych artystek i nagrodziła je wielkimi brawami. Warsztat Terapii Zajęciowej wystąpił z przedstawieniem pt. „Czerwony Kapturek", które promuje zdrowy tryb życia. Odbyła się także loteria i sprzedaż ciast , z których dochód zostanie przekazany na odnowienie Kościoła Matki Boskiej Królowej Polski w Garbnie

 

Galeria zdjęć

Dodatkowe informacje

wtorek, 06 czerwiec 2017 00:00

Wybory Miss i Misstera 2017 w Karolewie

Napisał

W dniu 02.06. 2017 grupa uczestników udała się do Karolewa na Wybory Miss i Misstera 2017. Na tej gali wystąpiliśmy z przedstawieniem pt. „ Gdzie ci mężczyźni. Widowni się podobało a artyści otrzymali wielkie brawa.. Cała uroczystość bardzo nam się podobała.

 

galeria zdjęć

Dodatkowe informacje

Odwiedziło stronę:

Dzisiaj 1

Wczoraj 23

W ostatnim tygodniu 52

W ostatnim miesiącu 202

Wszystkich 18606

Aktualnie na stronie przebywa 7 gości

PANEL LOGOWANIA

sp 200

 

um 200

 

pfron 200

 

pcpr 200

 

logo new 3